Triatlon / Szakosztályról

Szakosztályról

A Triatlon szövetség évzáró gáláján négy sportolónk kapott szövetségi elismerést. A triatlon szakosztály versenyzői felszereléseiket és utazásaikat maguk fizetik. Az SE a meglehetősen borsos nevezési díjakat, a szövetségi tagsági díjakat, a versenyengedélyeket és néhány utazást vállalt.

Mesterné dr. Temesi Zsuzsanna nemzetközi sikereket aratott az elmúlt évtizedben a sportág orvosi-egészségügyi vonalán. 2015-ben három szakágban lett ranglista vezető és bajnok. Kívés Bendegúz a duatlon szakágban vált neves sportolóvá.

Az elmúlt évben a 20-24 évesek között ranglista 3. lett, számos versenyen szerzett érmet.

Dr. Koltai Miklós az 50-54 éves kategória 3. helyezettje az országos ranglistán.

Petrovics Alex a juior korosztály 3. helyét szerezte meg, s vele I. osztályú minősítést. Rajtuk kívül 8-10 sportolónk szerepel rendszeresen az országos versenyeken.