A 2. fogadja az utolsóelőttit.

2017. november 30., 10:00
"Az első negyedtől uralni akarjuk a mérkőzést!"

Kedden még egyetemi mérkőzést játszottatok Győrben, fájó a vereség, vagy ez a realitás?

A realitástól messze áll.. Nyerni szerettünk volna, de 7-5 ellen elég nehéz. Győrben még nem sikerült normális játékvezetői gárdával találkoznunk.

Mi okozhatta a vereséget?

Fáradtság. Egyetemiben 3-an vagyunk, akik minden meccsen 35-40 percet töltünk a pályán. Egy héten 3 meccs ennyi emberrel nem ideális szituáció. A Győrnek sokkal hosszabb volt a kispadja.

Az ANB bajnokságban 4-1-el, míg az egyetemi bajnokságában 1-2-vel álltok. Mi ennek a „hullámzásnak” az oka?

A Tf ellen sajnos sosem lesz igazi esélyünk ez a győri hiba pedig még belefért!

Sikerült rendezni a sorokat és felkészülni a holnap mérkőzésre?

Ettől a vereségtől csak elszántabbak lettünk!

Az 1 győzelemmel álló ZTE NKK II. érkezik hozzátok. Ismét „kötelező” az a bizonyos győzelem?

Igen! Addig nincs vége a meccsnek, amíg nem győzünk! :D

Egy hete, hasonló szituációban voltatok. A mérkőzés elején ránk ijesztettek, aztán egy jó 4. negyeddel lerendeztétek a mérkőzést. Ez lesz a terv holnapra is?

Holnap az első negyedtől kezdve uralni szeretném a mérkőzést! Ahogy Lackó mondaná: “ Egy hátradőlős 1 pontos győzelem is megfelel”