A 30. Csótó futás teljes eredmény listája!

2017. október 30., 10:57
Itt megtalálhatjátok az összes eredményt a múlt szerdai versenyről.

Összes résztvevő: 371 fő

 

táv: kb. 450 m

Kis és középső csoport

Fiú (összesen 24 fő): 1. Mészáros Nándor Benedek – Hétszínvirág, 2. Márovics Gergő  – Hétszínvirág, 3. Nyári Ármin – Hétszínvirág, 4. Pergel Bence – Gazdag, 5. Szántó Ádám – Mesevár, 6. Török Gergő – Mesevár, 7. Paksa Bendegúz – Mesevár, 8. Németh Ádám – Mesevár, 9. Mészáros Noel – Hétszínvirág, 10. Simon Örs - Hétszínvirág

Leány (összesen: 8 fő): 1. Koltay Dorka – Hétszínvirág, 2. Kiss Heléna – Mesevár, 3. Kaszás Zsófi – Hétszínvirág, 4. Kocsis Kira – Mesevár, 5. Vidos Helga – Hétszínvirág, 6. Sáray Júlia – Mesevár, 7. Nyári Amélia – Hétszínvirág, 8. McCarthy Emma - Szűrcsapó

 

Nagycsoport

Fiú (összesen 35 fő): 1. Farkas Alexander – Hétszínvirág, 2. Ekler Botond – Brenner, 3. Korn Dominik – Szűrcsapó, 4. Csercsics Bálint – Szűrcsapó, 5. Mühl Márk – Szűrcsapó, 6. Szabó Marcell – Barátság, 7. Lőrincz Máté – Barátság, 8. Horváth Gergely – Mesevár, 9. Lengyel Ágoston – Weöres, 10. Tolnai Lénárd - Szűrcsapó

Leány (összesen 28 fő): 1. Szabó Fanni – Hétszínvirág, 2. Sáray Réka - Mesevár, 3. Böröcz Róza – Mesevár, 4. Bedőcs Nóra – Hétszínvirág, 5. Vajcs Réka – Hétszínvirág, 6. Janzsó Fruzsina – Gencsapáti, 7. Vörös Rubina – Weöres, 8. Szombath Vivien – Barátság, 9. Kis Csenge – Szűrcsapó, 10. Tóth Emese - Barátság

 

Óvodák közötti verseny: 1. Mesevár; 2. Hétszínvirág; 3. Szűrcsapó, 4. Barátság, 5. Weöres, 6. Maros, 7-8-9-10. Gazdag, Aréna, Brenner, Szivárvány

 

táv: kb. 950 m

I. kcs.

Fiú (összesen 52 fő): 1. Somfalvi Barna – Gothard, 2. Nagy Dénes – Gothard, 3. Varga Áron – Gyulafirátót, 4. Bosnyák Botond – Gothard, 5. Bosnyák Bence – Gothard, 6. Táncsics Dániel – Gothard, 7. Szakály Zétény – Gothard, 8. Nagy Dániel – Bolyai, 9. Kovács Péter – Bolyai, 10. Horváth Kevin – Kőszeg Balog

Csapat: 1. Gothard, 2. Bolyai A; 3. Bolyai B, 4. Bolyai B, 5. Gothard C, 6. Reményik A, 7. Gothard D, 8. Bolyai C, 9. Reményik B

Leány (összesen 33 fő): 1. Szabó Tamara – Kőszeg Balog, 2. Gérnyi Zoé – Kőszeg Balog, 3. Francsics Kitti – Oladi, 4. Kriston Emília – Gothard, 5. Németh Mira – Kőszeg Balog, 6. Füzi Dalma – Kőszeg Balog, 7. Piros-Wurst Amira – Kőszeg Balog, 8. Tüzes Mira – Bolyai, 9. Nagy Réka – Kőszeg Balog, 10. Novák Írisz – Kőszeg Balog

Csapat: 1. Gothard; 2. Bolyai A; 3. Bolyai B

 

Táv: 1415,5 m

II. kcs.

Fiú (összesen: 50 fő):

I. futam: 1. Czeczeli Bende – Gothard – 5:21,0; 2. Söptei Bálint – Gothard – 5:27,0; 3. Béry Bálint – Neumann – 5:31,6; 4. Hajdinák Mátyás – Bolyai – 5:36,0; 5. Horváth Noel – Bolyai – 5:38,3; 6. Simon Mátyás – Reményik – 5:40,6; 7. Kunecz Kornél – Bolyai – 5:51,0; 8. Francsics Olivér – Oladi – 5:58,0; 9. Czóbel Gergő – Bolyai – 5:58,6; 10. Fülöp E. Csanád – Bolyai – 6:00,2

II. futam: 1. Babics Marcell – Gothard – 5:14,6; 2. Vert Bence – Kőszeg Balog – 5:29,4; 3. Őry Bálint – Gothard – 5:46,3; 4. Szalai Tomi – SZoESE – 5:48,0; 5. Marton Olivér – Kőszeg Balog – 5:51,0; 6. Lakatos Kristóf – Kőszeg Balog – 5:59,7

Csapat: 1. Gothard A; 2.; Bolyai A; 3. Bolyai B, 4. Gothard B, 5. Oladi, 6. Bolyai C, 7. Gothard C, 8. Gothard D

Leány (összesen 40 fő): 1. Pápai Nerina – Kőszeg Balog – 5:30,8; 2. Németh Luca – Bolyai – 5:40,1; 3. Sákovics Janka – Bolyai – 5:40,3; 4. Horváth Zselyke – SZoESE – 5:50,2; 5. Bencsics Regina – Kőszeg Balog – 6:00,2; 6. Tóth Lilla – Gyulafirátót – 6:02,3; 7. Kelemen Krisztina – Gothard – 6:09,5; 8. Tamási Eszter – Bolyai – 6:12,6; 9. Horváth Luca – SZoESE – 6:14,7; 10. Horváth Janka – SZoESE – 6:20,8

Csapat: 1. Bolyai A; 2. Gothard A, 3. Bolyai B, 4. Gothard B, 5. Oladi

 

 

III. kcs.

Fiú (összesen 21 fő): 1. Mozsár Dávid – Bercsényi – 5:22,9; 2. Horváth Dániel – Bercsényi – 5:26,5; 3. Béres Milán – Kőszeg Balog – 5:27,9; 4. Sándor Péter Barnabás – Bolyai – 5:32,7; 5. Horváth Botond – SZoESE – 5:33,3; 6. Fehér Péter – Bolyai – 5:36,3; 7. Csöglei Patrik – Kőszeg Balog – 5:47,3; 8. Feitli Ádám – Brenner – 5:51,2; 9. Pálmai Bálint – Brenner – 5:54,1; 10. Schwahofer Márk – Kőszeg Balog – 5:54,2

Csapat: 1. Bercsényi, 2. Brenner

Leány (összesen 33 fő): 1. Iker Natália – Kőszeg Balog – 5:05,4; 2. Juhász-Tóth Eszter - SZoESE – 5:16,8; 3. Horváth Léna – Zrínyi-SZoESE – 5:19,1; 4. Róka Bora – Kőszeg Balog – 5:27,3; 5. Janzsó Lilla – Bolyai – 5:38,1; 6. Kulcsár Amira – Bolyai – 5:39,9; 7. Kolman Klaudia – Brenner-SZoESE – 5:42,8; 8. Tóth Kata – Gyulafirátót – 5:45,3; 9. Katavics Lili – Reményik-SZoESE – 5:45,9; 10. Polyák Dzsesszika – Kőszeg Balog – 5:47,6

Csapat: 1. Bercsényi, 2. Oladi, 3. Gothard

 

 

IV. kcs.

Fiú (összesen 13 fő): 1. Németh Márk – Kőszeg Balog – 4:34,4; 2. Benkő Krisztián – Neumann – 4:46,1; 3. Biácsi Milán – Bolyai – 4:48,8; 4. Karáth Krisztián – Bercsényi – 5:01,3; 5. Darics Benedek – Zrínyi – 5:01,5; 6. Babics Olivér – Gothard – 5:01,8; 7. Németh Kristóf – Neumann – 5:02,7; 8. Ecker Dávid – Kőszeg Balog – 5:11,6; 9. Bukits Balázs – Reményik – 5:26,4; 10. Kántor Bence – Reményik – 5:29,0

Leány (összesen 8 fő): 1. Birkás Emma – Gothard – 5:47,7; 2. Hankó Annamária – Kőszeg Balog – 5:51,8; 3. Pócsi Vivien – Gyulafirátót – 5:52,5; 4. Bakó Boglárka – Brenner – 6:06,5; 5. Vojnesich Sára – Gothard – 6:34,4; 6. Pék Zsófia – Zrínyi-SZoESE – 6:50,1; 7. Nagy Petra – Kőszeg Balog – 7:52,0; 8. Börzsönyi Bianka – Kőszeg Balog – 8:31,1

 

V. kcs.

Fiú (összesen 5 fő): 1. Fürdős Dániel – ÉFSZ – 5:09,4; 2. Orbán Erik – ÉFSZ – 5:19,3; 3. Horváth Denton – ÉFSZ – 5:34,8; 4. Danka Zoltán – ÉFSZ – 5:39,0, 5. Csoknyai Gábor – ÉFSZ – 5:58,7

Leány (összesen 8 fő): 1. Hütter Szilárda – Bolyai –  5:02,6; 2. Kiss Nóra – KDG – 5:27,6; 3. Kovács Beatrix – Bolyai – 5:33,6; 4. Hajós Karina – Bolyai – 5:43,6; 5. Török Alexandra – HBSZ – 6:52,7; 6. Soós Alexandra – HBSZ – 6:54,2; 7. Ferenczi Nóra – HBSZ – 6:56,9; 8. Bakonyi Alexandra – HBSZ – 8:28,3

 

VI. kcs.

Fiú (összesen 2 fő): 1. Molnár Péter – Kereskedelmi-HVSE – 4:57,8; 2. Borbély Balázs – ÉFSZ – 5:10,9

Leány (összesen 5 fő): 1. Bődi Ajna – Bolyai – 5:29,4; 2. Kiss Virág – KDG – 5:43,1; 3. Szabadi Lídia – KDG – 5:47,2; 4. Móricz Boglárka – Bolyai – 5:49,4; 5. Kiss Kitti – Bolyai – 6:09,6

         

V-VI. kcs. Csapat

Fiú: 1. ÉFSZ

Leány: 1. Bolyai, 2. HBSZ

 

Felnőtt

Férfi (összesen 4 fő): 1. Horváth György – SZoESE – 3:51,6 KÜLÖNDÍJ; 2. Kovács Attila – ELTE-SEK-SZoESE – 3:56,8 KÜLÖNDÍJ; 3. Borbély Sándor – ELTE-SEK – 4:10,3; 4. Kívés Bendegúz – SZoESE – 4:12,8

Női (összesen 2 fő): 1. Kőszegfalvi Andrea – HBSZ – 5:51,8; 2. Szilvágyi Rita – EPCOS Futóklub – 10:18,0

 

 

Abszolút

Férfi: 1. Horváth György, 2. Kovács Attila, 3. Borbély Sándor, 4. Kívés Bendegúz, 5. Molnár Péter, 6. Fürdős Dániel, 7. Borbély Balázs, 8. Orbán Erik, 9. Horváth Denton, 10. Danka Zoltán, 11. Csoknyai Gábor

Női: 1. Hütter Szilárda, 2. Kiss Nóra, 3. Bődi Ajna, 4. Kovács Beatrix, 5. Kiss Virág, 6. Hajós Karina, 7. Szabadi Lídia, 8. Móricz Boglárka, 9. Kőszegfalvi Andrea, 10. Kiss Kitti, 11. Török Alexandra, 12. Soós Alexandra, 13. Ferenczi Nóra, 14. Bakonyi Alexandra, 15. Szilvágyi Rita

 

Egyetemi egyéni:




« Vissza az előző oldalra!


Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület - Magyar