NB I/B-S CSAPATOT VERT A SZOESE FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEN

2017. szeptember 19., 10:06
SZOESE - MOTAX-Pápai KC 85-83 (23-24; 14-18; 26-21; 22-20)

A hétvégi torna után ismét hazai környezetben lépett pályára SZOESE férfi kosárlabda csapata, az NB I/B-ben szereplő pápai csapat ellen, felkészülési mérkőzésen.

Az első percekben felváltva estek a kosarak, aztán a vendégek el tudtak lépni néhány ponttal. A negyed hátralévő részében ismét hazai pontok születtek így csak egy pont maradt a hátrányból. A második 10 percet jól kezdte a hazai csapat, de sajnos lassan szétesett a játék támadásban és védekezésben is, amit ki is használt a rutinos vendég csapat. Kéri Péter edzőnek sikerült időkéréssel visszazökkenteni a csapatot meccsbe, de így is 5 pontos hátránnyal várta a SZOESE a második félidőt.
A harmadik játékrész első perceiben ismét 7-8 pontra elléptek a vendégek de egy 12-4-es periódussal sikerült visszavenni a vezetést. Amit aztán a meccs végéig ki sem adtak a kezükből.

SZOESE: Tóth D. 6/3; Mészáros M. 16/9; FÖLDESI M. 7; KARAGITY M. 25/3; PERÁK D. 12;

Cs.: GALAMBOS M. 12/9; Gábor M. 6/3; Kauzál S. 1; Balogh R. -;

MOTAX Pápai KC legjobb dobói: Kálmán L. 28/9; Horváth A. 16/12;