Pályán az utánpótlás!

2018. november 30., 10:14
Ifi és serdülő kézilabda csapatunk is pályára lépett előző hétvégén!

Ifi csapatunk Fehérvárra látogatott, ahol egy végig kiélezett mérkőzésen vereséget szenvedtek.

Cunder TU Kézisuli 25 – 24 Szombathelyi Egyetemi SE (13:13)

A SZoESE összeállítása (és pontszerzői)

Tánczos Krisztián – Pálóczi Máté(1), Pálóczi Dávid(1), Farkas Ferenc(3), Ludvig Benedek(8), Szabó Barnabás, Horváth Konrád(10)

CSERE: Sándor Bálint, Kneisz Csanád, Benke Ármin, Horváth Kristóf(1), Gál László, Gajdán Gergely, Imre Dániel.

Edző:            Tánczos Balázs, Ludvig József

Tánczos Balász értékelése:

Nehéz bármit is mondani egy ilyen mérkőzés után. Kiélezett találkozó volt elejétől a végéig. Az első félidőben hol mi, hol az ellenfél ragadta magához a vezetést. Voltak kisebb hibák mindkét oldalon, így a félidőben 13-13-mal fordultunk. Aztán a második félidő elején sikerült a fehérváriaknak meglépni, aminek köszönhetően belekerültünk egy 10 perces árokba, amikor is semmi sem akart összejönni. 40. perc 22-18. Innen kellett visszakapaszkodni, ami a sporttársak hátráltatása ellenére is sikerült. Igaz, eggyel kikaptunk, de dícséreteset küzdöttek a srácok! Férfi Munka Volt!

Serdülő csapatunk is együtt utazott az Ifikkel, Ők is fehérvári csapattal mérkőztek meg szombaton!

Alba Regia KSE 23 –14 Szombathelyi ESE (11:6)

Birkás Barnabás – Sándor Dávid, Hetyei Ervin, Szalai Dénes(5), Kneisz Csanád(2), Benke Ármin, Horváth Kristóf(7)

Csere: Bánfalvi Dániel – Gál Attila, Németh Kristóf,

Edző:           Tánczos Balázs, Ludvig József

Tánczos Balázs értékelése:

Ezt a mérkőzést a jobb fizikai adottságok nyerték meg a fehérvári srácoknak. Nem sikerült időben kilépni az átlövőkre és még a lendület szerzés előtt megállítani őket, így igazából távolról könnyedén szerezhették a gólokat. Míg támadásban nagyon betömörödtünk középre, nem sikerült széthúzni a falat. Ha kicsit bátrabban állunk neki ennek a találkozónak, teljesen máshogy alakult volna!