Újabb szép eredmények Zalaegerszegen!

2017. október 17., 08:58
Bronzérem U11 – és U13-as korosztályban is!

Október 7-én rendezték a Sport XXI – es csapatbajnokság legutóbbi fordulóját. A versenynek ismét a zalaegerszegi Városi Sportcentrum adott otthont. Ennek célja továbbra is az U11-es és U13-as korosztály versenyeztetése volt. Ahogy a szeptember 29-ei rendezvényen, úgy ezen is érdekeltek voltunk mind a két kategóriában. A nagyobbaknál 1, a kisebbeknél 2 komplett csapat felállítása volt a terv, ám a verseny napján a második U11-es csapatunk csak hiányosan, mindösszesen 6 fővel tudott felállni, melyből 2 gyermeket a SZOSI egyesületétől kaptunk. Bár minden csapat 8 fővel állt fel, ők 6-an is helytálltak, szépen teljesítettek. Első számú csapatunk tagjai dobogóra állhattak, ők 3. helyen zártak a 8 csapatot felvonultató versenyen. U13-as korosztályban is hasonlóan jó helyezést értünk el, itt szereplő versenyzőink nyakába is bronzérem került. A 7 csapatos versenyen a 3. helyen zártak. Ez eddigi Sport XXI – es versenyeink legjobb szereplése volt.

U13-as csapatunk tagjai: Káldy Márton, Horváth Botond, Szalai Kristóf, Horváth Hunor, Juhász-Tóth Eszter, Horváth Léna, Kolman Klaudia, Lakics Leila

U11-es csapataink tagjai: Árvay Csongor, Szalai Tamás, Horváth Zétény, Horváth Luca, Papp Áron, Hajmási Ádám, Árvay Nóra, Csáky Borbála, Tamási Eszter, Horváth Janka, Vörös Liliána, Igriczi Vivien

Edzők/kísérők: Szabó-Thomka Hanna, Farkas Dóra, Kívés István, Tánczos Balázs